Гроші в борг на картку

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають гроші в борг онлайн на картку на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Нові технології кардинально змінили український ринок кредитування. Ще кілька років тому, щоб оформити кредит, доводилося витрачати багато часу і сил, збираючи неймовірно велику кількість довідок, документів, що підтверджують платоспроможність. І все це без гарантії того, що потенційний кредитор схвалить займ, тому що вимоги до позичальників були дуже суворі.

Сьогодні не потрібно навіть виходити з дому: гроші в борг на картку готові перерахувати десятки фінансових компаній – потрібно тільки зайти на офіційний сайт кредитора, заповнити заявку, відповівши на деякі питання. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті, заповнення анкети до сигналу про те, що гроші надійшли, проходить не більше півгодини.

Йдеться про онлайн-кредитах, що представляють собою одну з різновидів короткострокової позики на невелику суму – гроші видаються без поручителів, застави, під високий відсоток на банківську картку. Особливість такої послуги полягає в тому, що відсотки за користування грошима нараховуються щодня. При цьому більшість мікрофінансових організацій пропонують можливість дострокового погашення позики без санкцій або штрафів.

Зміст:

 1. Яким вимогам повинен відповідати позичальник
 2. Нюанси оформлення онлайн-кредитів
 3. Як розрахувати процентну ставку за позикою
 4. Як погасити кредит: різні способи, їх переваги і недоліки
 5. Що буде, якщо не повернути гроші вчасно
 6. Пролонгація
 7. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Яким вимогам повинен відповідати позичальник

Довгий час, щоб мати можливість отримати кредит, потрібно було відповідати досить суворим вимогам – це певний вік (зазвичай від 21 до 65 років), стаж роботи на одному місці протягом року і більше, певний мінімальний поріг заробітної плати (залежить від того, яку суму клієнт банку хотів взяти в борг). Поручительство третіх осіб, рухоме або нерухоме майно в якості застави підвищували шанси на схвалення позики. Але знижували кількість бажаючих користуватися кредитом на подібних умовах.

Сьогодні все набагато простіше. Гроші в борг в Україні може отримати кожен, хто вже відзначив своє повноліття. Все інше в принципі не так важливо. Ви можете мати погану кредитну історію, мати неофіційний дохід, не мати власної нерухомості, і при цьому розраховувати на схвалення кредиту мікрофінансовими організаціями. З документів потрібен лише паспорт та додатковий документ – це може бути ІПН або, наприклад, водійські права. Також важливо, щоб ваша банківська картка була прив’язана до номера мобільного телефону.

При цьому важливо розуміти, що неперевіреними клієнтам видавати великі суми ніхто не буде. Збільшити кредитний ліміт можна різними способами. Можна надати додаткові документи, що підтверджують дохід, вашу платоспроможність. А можна просто вчасно віддавати гроші, взяті в кредит, тоді лояльність по відношенню до вас буде ставати все більшою. Доступні суми будуть збільшуватися, а відсотки зменшуватися.

Якщо узагальнити умови отримання першого кредиту, то ми отримаємо приблизно таку картину:

 • сума, можлива до схвалення: від 100 до 17 000 гривень;
 • ставка: від 0 до 2% в день;
 • термін кредитування: від 1 дня до 60;
 • можливі додаткові опції – грейс-період (період, протягом якого кредит можна погасити без відсотків) і пролонгація.

При наступних зверненнях максимальна сума позики може помітно збільшуватися, як і термін кредитування.

Нюанси оформлення онлайн-кредитів

Щоб взяти гроші в позику онлайн на картку в мікрофінансовій організації, спочатку потрібно зареєструватися на сайті обраної МФО. Заповнити анкету, відповівши на питання – це особиста контактна інформація, загальна інформація про сім’ю, відомості про роботу і доходи.

Далі варто скористатися допомогою кредитного калькулятора і встановити найбільш прийнятну для вас суму позики і термін, за який кредитні гроші разом з відсотками ви зможете повернути. Радує, що відразу ви будете бачити розмір переплати для кожного з можливих варіантів – регулюйте суму і термін, щоб знайти оптимальну пропозицію.

Якщо позику ви оформляєте вперше, потрібно пройти процедуру верифікації банківської картки. Після цього вам залишається почекати пару хвилин, поки МФО винесе рішення по заявці. Якщо вона буде схвалена, очікуйте надходження грошей на рахунок.

Як розрахувати процентну ставку за позикою

Вище вже згадувалося про те, що відсотки на мікропозики онлайн нараховуютсья кожен день, тому при розрахунку відсотків можуть виникати проблеми. Точніше, могли б. Але сьогодні на сайті будь-якої великої мікрофінансової організації є кредитний калькулятор, за допомогою якого ви зможете розраховувати загальну суму боргу на будь-який день.

Якщо ви вже взяли кредит і плануєте виплатити його достроково – просто зайдіть на сайт МФО, де брали гроші, знайдіть калькулятор, введіть суму позики і встановіть фактичну кількість днів користування коштами. Калькулятор покаже вам суму, яку потрібно виплатити.

Можна розрахувати відсотки і суму по кредиту самостійно, використовуючи певну формулу:

СК% = СК д% / 100% n + СК, де

СК% – сума кредиту з урахуванням відсотків. Та сума, яку вам потрібно віддати в кінці терміну кредитування;

СК – сума кредиту. Ті гроші, які ви взяли у МФО;

n – кількість днів, які ви користувалися позиковими грошима;

д% – процентна ставка в один день.

Наприклад, якщо ви оформили позику на 10 000 гривень з відсотковою ставкою в 1,5%, то через день вам потрібно буде повернути 10 150 гривень. А через 30 днів – 14 500 гривень.

Пам’ятайте про те, що ставка 1,5% в день в перерахунку на річну перетвориться в 547,5%.

Як погасити кредит: різні способи, їх переваги і недоліки

Існує безліч способів віддати борг:

 • використовуйте банківську картку, яка прив’язана до вашого профілю – оплата проводиться через Особистий кабінет і відніме у вас мінімум часу і зусиль;
 • деякі МФО дозволяють оплатити кредит через термінали. З’ясуйте, в якій мережі терміналів представлена ​​МФО, де ви брали гроші. Пам’ятайте, що в більшості випадків за перерахування коштів береться комісія – тому до вашого боргу варто додати також і гроші на комісію, в іншому випадку ваші зобов’язання не буудть погашені;
 • ще один популярний спосіб – банківський переказ у відділенні банку. Не забудьте вказати повні реквізити фінансової організації: загублений платіж загрожує додатковим нарахуванням відсотків за ті дні, поки гроші «шукають» свого власника;
 • якщо гроші ви брали особисто в офісі мікрокредитной організації, віддати їх також можна в цьому офісі. До безперечних плюсів цього варіанту можна віднести відсутність додаткової комісії.

Що буде, якщо не повернути гроші вчасно

Оформляючи гроші в борг онлайн у мікрофінансових організацій, ви берете на себе певні зобов’язання. І ці зобов’язання необхідно виконувати.

Що робити, якщо немає можливості виплатити кредит в повному обсязі вчасно? Оптимальний варіант – послуга пролонгації (про неї докладніше написано нижче).

Якщо ж ви вирішите не платити по рахунках, вас можуть чекати не дуже приємні наслідки. По-перше, кожен день на ваш займ нараховуються відсотки – вони не будуть зупинені, і щодня сума боргу буде збільшуватися. По-друге, практично всі мікрофінансові компанії використовують систему штрафів – крім відсотків за користування кредитом, за кожен день прострочення будуть нараховуватися штрафи, так що сума боргу буде збільшуватися набагато швидше, ніж якби ви оплатили відсотки (пролонгували борг).

Представники МФО захочуть з вами зв’язатися, щоб з’ясувати, в чому причина затримки, і що можна зробити, щоб її усунути. Далі, можливо, буде призначена зустріч з колекторами. Якщо і на цьому етапі не вдасться переконати боржника розплатитися за своїми зобов’язаннями, справу, ймовірно, передадуть до суду.

Пролонгація

Одне з найбільш цінних достоїнств онлайн-кредитів в сучасному світі – це можливість збільшити термін користування позиковими коштами. Йдеться про опції пролонгації.

Якщо до моменту закінчення терміну кредитування ви розумієте, що не можете віддати гроші в повному обсязі за весь період користування, варто пролонгувати позику. Практично всі мікрофінансові організації, що працюють на сучасному ринку, пропонують подібну опцію – просто оплачуйте відсотки по кредиту, і далі він буде продовжений на той же термін і на тих самих умовах. Зазвичай, щоб продовжити договір можна зателефонувати за номером гарячої лінії оператору або замовити послугу через Особистий кабінет.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua