Кредит під 0 відсотків

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити під 0 відсотків онлайн на картку на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Кредит під 0% в мікрофінансовій організації – можливість швидко і з мінімальним пакетом документів отримати необхідну суму коштів. Не потрібно підтверджувати наявність постійного джерела доходу – для отримання грошей вам потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Це дозволяє взяти кредит офіційно безробітним, студентам, жінкам в декреті, пенсіонерам, особам, які отримали відмову в банку.

На нашому сайті розміщені пропозиції від надійних МФО з прозорими умовами співпраці. Ніякого обману, прихованих комісій і божевільних процентних ставок. У нас часто з’являються нові цікаві пропозиції з найвигіднішими умовами на ринку кредитування.

Зміст:

 1. Як взяти кредит під 0 відсотків на картку
 2. Особливості кредитів під 0 відсотків
 3. Процедура оформлення
 4. Чи можуть відмовити в позичці під 0%
 5. Швидше, ніж в банку
 6. Як повернути взяту позику
 7. Наслідки за невиплачений борг
 8. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Як взяти кредит під 0 відсотків на картку

Щоб отримати кредит під 0 на картку, вам необхідний комп’ютер або гаджет з доступом в інтернет і трохи вільного часу. У вас обов’язково повинен бути паспорт громадянина України з пропискою, діючий номер телефону, картка будь-якого банку (не з нульовим балансом). Довідка про заробітну плату, підтвердження інших джерел доходу не потрібно. Потрібно заповнити онлайн-форму і відправити її менеджеру на розгляд. Співробітники МФО цінують час своїх клієнтів, тому розглядають заявки в найкоротші терміни, в тому числі вночі.

Багато хто з сумнівом ставиться до безпроцентних кредитів, адже в банках таких лояльних умов годі й шукати. Все просто і немає ніякого підступу – компанії хочуть розширити свою клієнтську базу і пропонують позичальникам особливі умови співпраці. Зазвичай позики під 0 відсотків видаються на невеликий термін або з конкретним лімітом.

Особливості кредитів під 0 відсотків

Щоб отримати позику під 0 відсотків не потрібно нікуди їхати і йти. Все відбувається онлайн, не виходячи з дому або робочого офісу. Ви можете одночасно відправити заявку в кілька організацій і вибрати ту, умови якої вам найбільше підходять. У МФО високий відсоток схвалення заявок, тому, якщо ви чесні і чисті перед законом, вагомого приводу для відмови немає.

Основна перевага кредитів від МФО – можливість отримати гроші в день звернення. Сайти МФО працюють цілодобово, без перерв і вихідних, тому оформити заявку можна в будь-який час. Це зручно, коли потрібно терміново отримати гроші, не турбуючи своїх близьких і рідних, а часу для відвідування банку немає.

Фінансові компанії цінують свою репутацію і довіру, тому не передають дані клієнтів третім особам. Можете бути впевнені, що все конфіденційно і ніхто з ваших рідних, друзів або колег не дізнається, що ви стали клієнтом МФО.

У мікрофінансових організаціях кредити видаються на невеликий термін, тому і процентна ставка щоденна. При розрахунку ваших платежів ви відразу побачите, яку суму заплатите через певний час. Можливе дострокове погашення.

Вимоги до позичальника в МФО мінімальні, але це обов’язково має бути повнолітня особа. У деяких організаціях допустимий вік для отримання кредитів – від 21 року. У багатьох МФО діють програми лояльності – якщо ви не перший раз берете гроші і своєчасно їх віддаєте, є можливість отримати додаткові бонуси.

Процедура оформлення

Щоб отримати кредит під 0 відсотків на картку необхідно:

 1. Вибрати організацію, в якій ви хочете взяти кредит. Якщо берете позику вперше і сумніваєтеся, куди краще звернутися, відправляйте заявки в кілька організацій.
 2. Заповніть онлайн-заявку, вказавши необхідну суму і термін, внесіть свої основні дані, відправте форму на розгляд. Не забудьте вказати контактні дані, щоб фахівець зміг оперативно зв’язатися з вами і обговорити всі умови надання грошової позики.
 3. У разі якщо рішення за вашою заявкою буде позитивним, необхідно надати банківський рахунок, на який ви хочете отримати гроші, скани документів – паспорта та ідентифікаційного коду.

На цьому процедура оформлення в багатьох організаціях не закінчується. Щоб виключити шахрайство, співробітник МФО зв’яжеться з вами по відеозв’язку і попросить показати документи, копії яких ви вже відправили онлайн.

Коли менеджер переконається, що заявка дійсно надіслана аплікантом, гроші будуть переведені на зазначений рахунок.

Перш ніж оформити кредит, уважно прочитайте умови, на яких організація надає позики. Незнання не звільняє від відповідальності! Для першого кредиту можуть бути обмеження по сумі. Постійним клієнтам, які регулярно погашають заборгованість за позиками, МФО завжди йдуть назустріч і збільшують кредитні ліміти.

Більшість МФО зберігають дані своїх клієнтів, тому при наступному зверненні повторне заповнення анкети не потрібно. Заявки від постійних позичальників розглядаються максимально оперативно.

Чи можуть відмовити в позиці під 0%

Багато МФО пропонують оформити кредит онлайн під 0 відсотків без відвідування офісу. Але, це не означає, що гроші видаються кожному зустрічному. Співробітники ретельно перевіряють дані клієнтів і можуть відмовити.

Основні причини для відмови:

 1. Позичальник надав невірні дані – не варто “прикрашати” свою заявку, вказуючи неіснуюче місце роботи, інший вік або дохід. Вся інформація ретельно перевіряється і при виявленні невідповідностей, ви не тільки не отримаєте кредит, але і позбавите себе можливості стати клієнтом МФО в майбутньому.
 2. Позичальник намагається взяти кредит під чужими чи підробленими документами – якщо співробітники виявили, що клієнт намагається нечесним способом взяти позику, він відразу потрапляє в чорний список.
 3. Фахівці засумнівалися у вашій платоспроможності – щоб проаналізувати чесність і спроможність клієнта, співробітники МФО нерідко вивчають профілі в соціальних мережах. За фото, інформації, яку користувач додає собі на стіну, можна дізнатися про його інтереси і спосіб життя.

Швидше, ніж в банку

Отримати кредит під 0 відсотків в банку в день оформлення нереально. Співробітники педантично перевіряють кредитну історію позичальника, наявність заборгованості і фінансових зобов’язань.

Якщо ви претендуєте на солідну суму, буде потрібна довідка про доходи, застава у вигляді транспорту або нерухомості, поручительства третіх осіб.

Збір і розгляд необхідних документів займає чимало часу. І все це не гарантує, що вашу заявку схвалять.

Шанси отримати схвалення на кредит значно знижуються якщо у вас вже є прострочені або невиплачені позики. Якщо на одиничні прострочення співробітники МФО можуть закрити очі, то при наявності заборгованості в різних організаціях вам з більшою ймовірністю дадуть відмову.

Ні в одному банку немає можливості навіть постійним клієнтам отримати позику без особистої присутності. Навіть якщо ви оформите заявку онлайн і вам її схвалять, необхідно брати всі документи і йти в банк. Це також зайвий час, який є далеко не у кожного.

Як повернути взяту позику

Схема погашення заборгованості розраховується індивідуально, в залежності від суми та строку кредиту. Після кожного платежу намагайтеся зберігати чеки. Після того, як борг повністю погашений, зв’яжіться зі співробітниками організації і переконайтеся, що у вас не залишилося навіть найменшої заборгованості і договір повністю закритий.

Повернути позику можна наступними способами:

 • Переказ з картки – швидкий і зручний спосіб погашення кредиту. Переказ можна зробити в будь-який час доби, не виходячи з дому.
 • Переказ на розрахунковий рахунок – робиться в будь-якому найближчому відділенні банку.
 • Оплата через термінал – правильно введіть номер рахунку і внесіть необхідну суму коштів.

Наслідки за невиплачений борг

Кредит під 0 відсотків в Україні в МФО взяти набагато легше і швидше, ніж в банку, але це не означає, що варто халатно ставитися до виплат. Якщо немає можливості своєчасно внести платіж, необхідно зв’язатися з фахівцями організації і спільно знайти шляхи вирішення проблеми. Чесним громадянам багато компаній йдуть назустріч і проводять реструктуризацію. В іншому випадку буде стягуватися пеня і штрафи.

Ігнорування зворотного зв’язку, зміна номера телефону і т.д. тільки погіршать ситуацію. Всі ваші дані будуть передані в Бюро кредитних історій. Боржники з чорних списків не зможуть більше отримати грошову позику в жодній лояльній організації.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua