Подати онлайн заявку на кредит

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити на картку на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Сфера онлайн-кредитування активно розвивається у багатьох країнах. Україна не стала винятком — величезна кількість мікрофінансових організацій приваблює потенційних клієнтів спрощеними схемами схвалення та оформлення кредитів, швидким отриманням коштів, вигідними умовами, акціями «Перший кредит без відсотків», «Приведи друга» та аналогічними. Як серед цього різноманіття вибрати справді найкращий варіант?

По-перше, потрібно визначити важливі для вас критерії. Наприклад, якщо у минулому ви допускали прострочення або якщо не маєте офіційної роботи, варто обирати МФО з мінімальними вимогами до позичальників. Таких чимало, але часто діє правило: що менше вимог до позичальників, то вищою буде відсоткова ставка. Якщо з кредитною історією у вас все нормально, немає проблем із підтвердженням доходу, краще акцентувати увагу на компаніях, які пропонують мінімальну відсоткову ставку, можна пошукати акції, які дозволять взяти позику без відсотків. Іноді позичальнику потрібна велика сума грошей — у такому разі варто шукати або організацію, готову видати необхідну суму, або оформляти кредити відразу в кількох мікрофінансових організаціях.

У будь-якому випадку вести пошук буде простіше та зручніше, якщо всі пропозиції, актуальні для українського ринку мікрокредитування, будуть зібрані на одній сторінці.

Зміст:

 1. Які вимоги висувають МФО до позичальників
 2. Як взяти мікрокредит вигідно
 3. Пам’ятка з оформлення мікрокредиту
 4. Що робити після отримання

Які вимоги висувають МФО до позичальників

Майже всі мікрофінансові організації пред’являють до позичальників однаковий перелік вимог. Вимоги ці мінімальні:

 • наявність громадянства України;
 • реєстрація у місці проживання від 6 місяців;
 • вік від 21 до 65 років. Можна знайти організації, які видають позики особам, які досягли 18 років, і навіть пенсіонерам до 81 року;
 • наявність банківської картки. Якщо ви берете позику онлайн, гроші будуть перераховані на цю картку.

Це мінімальний перелік вимог, яким потрібно відповідати при зверненні до будь-якої МФО. Якщо ж ви відповідаєте суворішим вимогам — наприклад, можете вказати місце офіційної роботи, де влаштовані не менше трьох місяців, шукайте компанії, які видають гроші за підтвердженням офіційного доходу. Суворіші вимоги, як правило, корелюють з менш високими відсотками.

І в будь-якому випадку будьте готові пред’явити паспорт при подачі заявки на кредит – паспорт знадобиться і при відвідуванні офісу МФО (якщо позику ви оформите особисто в офісі компанії), і при оформленні заявки онлайн. У останньому разі вас попросять надіслати або фотографію документа, або скан. Іноді МФО вимагають додаткові документи. Як другий документ можна надати закордонний паспорт, військовий або студентський квиток, права водія, пенсійне посвідчення. Довідка з місця роботи, що підтверджує стабільний офіційний дохід, також буде плюсом. Тут діє те саме правило, що і з вимогами до позичальника – чим більше документів, що підтверджують вашу платоспроможність ви надасте, тим на більш вигідні умови за кредитом зможете розраховувати.

Правове регулювання українського ринку онлайн-кредитів

Мікропозики надаються українськими МФО відповідно до законодавства на підставі укладеного договору.

Основні законодавчі обмеження для українських мікрофінансових організацій мають такий вигляд:

 • кредити видаються лише у гривні;
 • максимальна кількість кредитів протягом року не повинна бути більшою за дев’ять договорів строком до 30 днів. Якщо ви берете позику на більший термін, їх кількість можна збільшити;
 • максимальна кількість пролонгацій мікрокредиту – 5 разів. Це означає, що якщо ви п’ять разів пролонгували договір, то вшосте потрібно повернути не тільки відсотки, а й всю суму заборгованості.

Ще один важливий момент: сума максимально можливої ​​переплати мікрокредиту обмежується українським законодавством. МФО можуть нараховувати штрафні пені та відсотки до того моменту, поки обсяг заборгованості не досягне позначки 1,5 розміру від початкової позики.

Як взяти мікрокредит вигідно

У минулому залишилися ті часи, коли мікрокредитування було максимально невигідним для позичальників варіантом: неймовірно великі, ніким не контрольовані відсотки, жорсткі заходи щодо повернення боргів тощо. Сьогодні сфера мікрокредитування контролюється державою, тому картинка кардинально змінилася. До цього варто додати високу конкуренцію на ринку та прагнення компаній виділитися на тлі конкурентів — у тому числі за рахунок вигідних акцій, індивідуальних пропозицій тощо.

При правильному підході мікрокредитування може стати дуже корисним фінансовим інструментом. Головне, дотримуватися певних правил:

 • пам’ятайте, чим надійнішим позичальником ви виглядаєте в очах кредитора, тим на вигідніші умови зможете розраховувати. Вибирайте компанії, які висувають високі вимоги до позичальників – підтвердіть місце роботи, джерела додаткового доходу, крім паспорта, надайте інші документи;
 • якщо у вас регулярно виникають ситуації, коли ви змушені брати гроші в кредит, краще зупинитись на одній-двох компаніях. Якщо ви вже брали і вчасно віддавали кредит у МФО, можете розраховувати на більш вигідні умови: наприклад, у багатьох компаній існує така тенденція — щоразу в кредит можна оформити більшу суму, ніж у попередній. Деякі компанії знижують відсотки;
 • шукайте акції та враховуйте додаткові умови за договором. Акцій на українському ринку мікрокредитування сьогодні багато: деякі компанії новим клієнтам готові оформити безвідсотковий кредит, хтось сплачує бали (які можна використати для погашення позики) за друзів. Щодо додаткових умов, то враховуйте час та вартість переказу грошей на рахунок кредитора: деякі способи переказу передбачають комісію, а якщо гроші перераховуватимуться добу-дві, за цей час вам також потрібно буде сплатити відсотки.

Пам’ятка з оформлення мікрокредиту

 1. Перш ніж ви вирішите подати онлайн заявку на кредит, уточніть умови пропозицій та акцій від МФО. Наприклад, якщо ви оформляєте безпроцентний кредит у рамках акції, потрібно враховувати, що при пролонгації договору (якщо вчасно ви не встигаєте повністю погасити заборгованість), вам буде донараховано відсотки з першого дня позики.
 2. Якщо укладаєте договір в офісі компанії, знайдіть у ньому відсоткову ставку та загальну суму. Якщо подаєте заявку онлайн, використовуйте спеціальну програму – онлайн-калькулятор – яка є на сайті кожної МФО, а також на сторонніх сервісах, наприклад сайтах-агрегаторах, що пропонують послуги різних МФО. Так ви зможете з самого початку розуміти, на яких умовах берете позику та оцінити свої сили та можливості щодо погашення взятих на себе зобов’язань.
 3. Заздалегідь перегляньте всі можливі засоби отримання та оплати кредиту. Іноді, якщо ви берете позику готівкою в офісі мікрофінансової компанії, повернути борг ви можете також особисто. З онлайн-кредитуванням все набагато простіше – як правило, переказати гроші на рахунок МФО можна кількома різними способами. Але врахуйте, що деякі варіанти переказу мають на увазі комісію, інші вимагають часу. Датою переказу вважається не день, коли ви відправили гроші, а день, коли ці гроші надійшли на рахунок організації-кредитора, і якщо гроші в дорозі були день-два, вам потрібно буде сплатити відсотки і за цими днями.

Що робити після отримання

Багато хто, поспішаючи подати онлайн заявку на позику, приділяють багато уваги вибору мікрофінансової компанії, умов отримання кредиту, але забувають про те, що мікропозику важливо не просто грамотно оформити, але і своєчасно виконати всі взяті на себе зобов’язання.

Після того як ви оформили заявку:

 • збережіть договір. Якщо ви оформляєте в офісі, вам повинні на руки видати другий екземпляр договору. При оформленні заявки онлайн у вашому особистому кабінеті з’являться всі необхідні документи;
 • самостійно контролюйте терміни виплат. Не всі МФО самостійно і заздалегідь попереджають позичальника про те, що настав термін виплати. Ваша забудькуватість грає МФО на руку – за прострочення компанія нараховує додаткові відсотки, при цьому ваша КІ буде зіпсована;
 • якщо вчасно борг ви не можете погасити, не варто ховатися від компанії, не відповідати на дзвінки, не реагувати на нагадування. Найчастіше проблему можна вирішити, просто продовживши терміни дії позики. Як правило, пролонгація передбачає оплату відсотків, а повернення основної суми боргу буде перенесено ще деякий час. Іноді цей процес супроводжується укладанням додаткової угоди — її умови також слід уважно вивчити, щоб потім не виникло неприємних сюрпризів;
 • пам’ятайте, що ви маєте право повернути кредит достроково протягом двох тижнів після його оформлення без повідомлення мікрофінансової організації, перерахувавши відсотки за кожен день використання. Якщо після оформлення минуло більше 14 днів, необхідно повідомити кредитора. Втім, багато компаній дозволяють погашати кредит до закінчення терміну без штрафів та попереджень.

Після того, як ви закрили позику, отримаєте офіційний документ, де зазначено, що ви виконали всі свої зобов’язання.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua