Кредит онлайн на карту цілодобово

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити на картку цілодобово 24/7 на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Складні ситуації з фінансами, які періодично виникають у громадян, успішно вирішуються мікрофінансовими організаціями. Спочатку цими проблемами займалися банки, що видавали готівкою споживчі кредити, з появою інтернету легко вирішити потребу в грошах, звернувшись у фірму, яка оформить онлайн кредит на картку без відмови в Україні цілодобово. Людям не потрібно виходити з дому і вистоювати черги до оператора в найближчому банку. Все буде оформлено по інтернету і дуже швидко.

Зміст:

 1. Що таке кредит онлайн на карту цілодобово
 2. Особливості цілодобових кредитів
 3. Плюси і мінуси онлайн-кредитів
 4. Як оформити кредит цілодобово
 5. Якщо МФО відмовляє
 6. Наскільки швидко видають кредит
 7. Варіанти повернення
 8. Що буде, якщо не повертати кредит
 9. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Що таке кредит онлайн на карту цілодобово

Дозвіл на отримання грошових коштів в мікрофінансовій організації, отримують протягом 15-20 хвилин. Необхідно підключення до інтернету і паспорт. Мікропозики беруть зазвичай на кілька тижнів, деякі МФО, що видають їх, перший займ оформляють під нульові відсотки.

Ваше завдання – вчасно повернути борг. Тоді не нараховуються відсотки, ваша кредитна історія буде ідеальною і ви в подальшому станете звертатися за мікропозиками і отримувати їх.

Всі дії клієнта відбуваються дистанційно. Кошти перераховуються на картку відразу ж, як тільки запит схвалили. Задіяний онлайн-банкінг, який працює не тільки в банківські дні. Щоб вся процедура пройшла без проблем, клієнту повинно бути 18+, він повинен мати банківську картку будь-якого українського фінансової установи, оформлену на його ім’я, і ​​український паспорт.

Особливості цілодобових кредитів

Не варто порівнювати мікрокредити з банківськими. Банк зазвичай видає великі суми, але переваги мікропозик переважують у змаганні. У МФО кредит онлайн на картку цілодобово в Україні оформляється оперативно, без бюрократичної тяганини. Тоді як в банку потрібно зібрати солідний пакет документів, включаючи довідки з роботи. Кредитна історія повинна бути в порядку, тільки тоді можна отримати кошти.

Мікрофінансова організація – це швидке рішення грошових проблем. Вам потрібно виважено підійти до процесу отримання такої позики, пам’ятати, що повернути кошти потрібно точно в строк. Час отримання зарплати координується з моментом повернення коштів, щоб не були нараховані штрафи і ваша історія позик в цій фірмі залишилася хорошою.

Особливості цілодобових кредитів наступні:

 1. Зазвичай видається не більше 15 тисяч гривень на термін від місяця до півтора. Невеликі гроші на короткий час.
 2. Оперативне оформлення отримання позики – близько 20 хвилин. Це час, який необхідно, щоб автоматично перевірити людину.
 3. Від клієнта вимагається, щоб він був повнолітнім і мав постійний дохід. До вас на роботу співробітники МФО дзвонити не будуть.
 4. Мінімум документів, щоб взяти гроші в борг – паспорт та індивідуальний код. Картка повинна бути зареєстрована на ваше ім’я – це важливо.
 5. Перерахування грошей на банківську карту. Завдяки онлайн-банкінгу – практично миттєво.
 6. Процентні ставки від 0.5% в добу. Якщо не затягувати з поверненням грошей – це всього 15 відсотків – не настільки велика сума.

Банківські позики мають менші ставки, але додаткові послуги фінансових установ та страхування засобів перекриють вигоду від їх отримання. Якщо підрахувати всі додаткові накрутки банків, відсоток наблизиться до 15. А терміни видачі грошей за 5 робочих днів не вигідні, якщо вони потрібні терміново. Вперше звертаючись за мікропозикою, ви зможете отримати кошти під 0%, якщо борг буде повернений вчасно.

Плюси і мінуси онлайн-кредитів

Особлива лояльність до клієнта – основна перевага мікрофінансових організацій. Тут вас не будуть довго перевіряти, займ онлайн на картку цілодобово буде виданий оперативно і з мінімумом документів. Кредити видають у більш ніж 90% випадків, якщо ви правильно заповнили анкету, надали свою картку і документи.

Ключові переваги:

 • процес отримання не перевищує 20 хвилин;
 • не потрібні копії трудової книжки, довідки про зарплату;
 • практично немає відмов у видачі коштів;
 • всі операції виконуються онлайн;
 • мінімум документів, щоб отримати схвалення заявки;
 • практично миттєве надходження грошей на картку.

Суть мікрокредиту – видача невеликої суми до зарплати. Досить великі відсотки можна було б назвати мінусом МФО, але він нівелюється тим, що кошти ви отримуєте оперативно, і при погашенні вчасно сума переплати невелика.

Як оформити кредит цілодобово

Невеликий кредит онлайн цілодобово оформляється практично відразу. Мікрофінансові організації не здійснюють ретельну перевірку клієнта. Можливий телефонний дзвінок з фірми, яка видає кошти, щоб уточнити деякі дані. З оператором обов’язково потрібно поговорити, коли вам подзвонять. Якщо слідувати деяким обов’язковим правилам, гроші ви отримаєте без зволікань.

Правила такі:

 1. Ви надали правильну інформацію про себе.
 2. Позика оформляється на вас, а не на іншу людину.
 3. Ви ретельно перевірили анкету, перш, ніж відправити її на сайт.
 4. Вказана реальна банківська картка, оформлена на ваше ім’я.
 5. Ви відповіли на дзвінок оператора з МФО.

Дозволи на видачу коштів схвалюються майже в ста відсотках випадків, але не зайвим буде вказати в анкеті додаткові контакти, посилання на соціальні мережі, номер закордонного паспорта.

Якщо МФО відмовляє

У мікрофінансових організацій є альтернатива:

 • ломбарди;
 • банки;
 • приватні кредитори.

Ломбарди беруть переважно ювелірні вироби з дорогоцінних металів, гаджети, електроніку. Основна незручність – ломбард дає за річ занадто малу ціну, зазвичай це 40-50% від реальної.

Отримати кредит в банку можливо, але на це потрібно витратити багато часу, якщо кошти потрібні терміново – це вас не влаштує. Так, тут менші відсотки, але занадто багато документів потрібно збирати, а потім ще чекати, чи затвердять займ. Витративши час, ви можете і не отримати позитивну відповідь, відсоток відмов у банках дуже великий.

Брати гроші у приватних осіб – досить ризиковане. Коли позичаєте у рідних і знайомих, і то можливі неприємності. А якщо кредит надає незнайома особа, є серйозна ймовірність потрапити в неприємності. Здебільшого пропозиції від приватників шахрайські.

А ось кредит онлайн на карту цілодобово в мікрокредітній організації – справа цілком надійна, діяльність цих організацій ліцензована, вам не потрібні поручительства і пакет документів. Гроші ви отримаєте практично миттєво. На нашому сайті зібрано список мікрофінансових організацій, який складається виключно з надійних фірм, що працюють відповідно до законів України.

Наскільки швидко видають кредит

Завдяки автоматизованим сервісам перевірка людей, які подають заявки на отримання позик, проходить дуже швидко. Інтернет дозволяє не витрачати зайві зусилля і час на відвідування банків. Все відбувається онлайн – ви просто заповнюєте анкету і відправляєте її на розгляд.

МФО працюють цілодобово, тому ваша заявка розглядається відразу – на це піде близько 20 хвилин. Вам можуть зателефонувати, але зазвичай працівники компанії не дзвонять клієнту або до нього на роботу. Відразу ж, як отримано «добро», ви отримуєте кошти на банківську картку.

Відсоток затверджених звернень дорівнює майже 100%. І ви отримуєте кредит онлайн на картку цілодобово в Україні без відмови.

Варіанти повернення

У мікрофінансових організаціях є кілька зручних способів повернення боргу. Для цього можна використовувати:

 • банківські перекази;
 • платіжні термінали;
 • баланс мобільного телефону;
 • електронні гаманці;
 • банківську карту.

Використання балансу мобільного телефону буває в рідкісних випадках, наприклад, коли в борг взята невелика сума – близько 1-2 тисяч гривень.

Що буде, якщо не повертати кредит

Отримуючи позику онлайн на картку цілодобово, ви обов’язково повинні узгодити терміни погашення його з отриманням вами зарплати. Це повністю в сфері відповідальності клієнта. МФО дає кредити, допомагаючи в екстрених випадках, завдяки чому людина вирішує свої фінансові справи. Але не варто брати мікропозики, якщо ви не впевнені в тому, що зможете вчасно повернути їх з відсотками. Неповернення боргу загрожує переплатами, отриманням негативної кредитної історії, штрафами.

Але ситуації бувають різні, і якщо вчасно позику не повернули, організація має право накладати штрафи, стягувати неустойки. Варто пам’ятати, що нарахування відсотків на тіло кредиту триває. Дуже уважно поставтеся до підписання договору при отриманні позики. Якщо повернути борг не виходить, можна скористатися послугою пролонгації договору.

Якщо борг з відсотками не виплачена вчасно і позичальник відмовляється його погашати, справа передається до відділу стягнення. Колектори діють в законних рамках: дзвонять для врегулювання ситуації, подають на клієнта до суду, віддають його борг третім особам, якщо це можливо відповідно до договору.

Не йдіть «у підпілля», якщо не виходить погасити заборгованість вчасно, правильніше зв’язатися з МФО і пояснити ситуацію. Фахівці підкажуть, як вчинити – запропонують реструктурувати борг або переглянути терміни його погашення.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua