Кредит на картку без дзвінків онлайн

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити на картку без дзвінків і поручителів онлайн на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

У житті кожної людини можуть статися ситуації, коли терміново потрібна певна сума грошей. Звичайно, можна звернутися в банк – витратити багато часу на збір десятків документів без гарантії, що заявку на позику схвалять. Можна попросити в борг у друзів або родичів – вони неодмінно допоможуть, якщо самі не перебувають в аналогічній ситуації.

Не можете собі дозволити чекати кілька днів, поки банк вирішує, гідні ви його довіри чи ні? У вас погана кредитна історія і в банки звертатися безглуздо? Родичі і раді б позичити вам необхідну суму, але самі шукають, де б зайняти? У всіх цих і десятках інших випадків звернення в мікрофінансову організацію стане кращим виходом з положення.

Онлайн кредит без дзвінків – це прекрасна можливість отримати гроші тут і зараз. Без необхідності доводити свою фінансову спроможність, пред’являючи десятки довідок, поручительства, документи.

Зміст:

 1. Чому МФО не дзвонить клієнтові
 2. Переваги онлайн кредитів без дзвінків
 3. Як взяти кредит на картку
 4. Чи може мікрофінансова компанія відмовити
 5. Швидкість подачі заявки
 6. Якщо не дзвонили, можна не повертати?
 7. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Чому МФО не дзвонить клієнтові

Основна відмінна характеристика будь-яких МФО – лояльні вимоги до клієнта. Різні організації пропонують різні «фішки». Хтось видає гроші по одному паспорту. Хтось перераховує позики дистанційно: немає необхідності йти в офіс, все можна зробити через Інтернет.

Останнім часом особливою популярністю користуються кредити на картку без дзвінків в Україні. Якщо ви не хочете відповідати на дзвінки оператора, якщо бажаєте бути впевнені, що потенційний кредитор не буде дзвонити вашим родичам або начальнику на роботі – це відмінний варіант.

Але потрібно розуміти, чим більше у мікрофінансової компанії доказів вашої платоспроможності, тим меншими будуть відсотки по кредиту. Тому, якщо ви шукаєте найбільш вигідну пропозицію, вибираючи кредит онлайн на картку без дзвінків, звертайте увагу на ті МФО, які працюють не тільки з паспортом, а й з іншими документами. Так, в деяких компаніях, надавши додаткові документи, ви зможете розраховувати на позику зі зниженими відсотками.

Але і при відсутності цих документів ви зможете отримати позику практично в будь-якій МФО. А якщо вирішите туди звернутися знову (після своєчасного погашення попередніх позик), вас також напевно порадують зниженими відсотками.

Переваги онлайн кредитів без дзвінків

Список переваг мікрофінансових організацій досить великий:

 • висока швидкість видачі позик. Кредит онлайн без дзвінків – це кілька хвилин, витрачених на заповнення анкети, ще кілька хвилин очікування обробки вашої заявки, і кілька секунд – які будуть потрібні при перерахуванні грошей на вашу картку (в разі, якщо карта підтримує миттєві перекази);
 • доступність. Щоб оформити заявку на кредит, вам потрібно тільки бажання, паспорт і доступ в Інтернет – через смартфон, планшет, ноутбук або ПК;
 • лояльне ставлення до потенційних клієнтів. Кредити на картку без дзвінків доступні позичальникам з поганою кредитною історією. У більшості випадків вам потрібен тільки паспорт. Не потрібні ні додаткові довідки, ні заставне забезпечення, ні поручителі;
 • висока ймовірність схвалення позик. Зазвичай мікрофінансові компанії схвалюють заявки в 90% випадків і більше. Тому звертайтеся в МФО, навіть якщо в позиці вам відмовили всі банки в вашому місті – шанси на отримання кредиту будуть неймовірно високі.

Як взяти кредит на картку

Одне з безперечних достоїнств мікрофінансових організацій – простий алгоритм подачі заявки та отримання кредиту.

 1. Для початку визначтесь, що підпадаєте ви під умови видачі кредитів в МФО. Так, розраховувати на отримання позики точно не зможуть особи, які не досягли повноліття. Крім того, необхідне громадянство. Зрозуміло, знадобиться і банківська картка, на яку МФО і перерахує гроші в разі схвалення заявки.
 2. На другому етапі слід визначитися з мікрофінансової компанією. Різні компанії пропонують різні умови. Звертайте увагу також на акції. Наприклад, деякі компанії нерідко запускають акції, коли перший кредит видається без відсотків (протягом певного часу). Інші компанії знижують відсотки на позику при кожному наступному зверненні. Якщо вас цікавлять позики без дзвінків, вибирайте організації, що пропонують відповідні умови.
 3. Визначилися з МФО? Тепер необхідно зареєструватися на сайті. Вам необхідно ввести анкетні дані – прізвище, ім’я, по батькові, вік, прописку. Відповісти на питання про сім’ю, роботу, додаткові доходи. Нерідко організації вимагають сфотографувати або відсканувати паспорт.
 4. Після того, як реєстрація на сайті успішно завершилася, можна подавати заявку на кредит. Виберіть суму, яка вас цікавить (зазвичай при першому зверненні суми невеликі) і термін кредитування. Після подачі заявки необхідно почекати кілька хвилин. Якщо заявку схвалено на ваш номер телефону прийде СМС-повідомлення з кодом.

Чи може мікрофінансова компанія відмовити

Як вже було сказано вище, відсоток оформлення заявок в мікрофінансових організаціях досить великий. Але і тут іноді трапляються відмови.

Що робити, якщо вам відмовила МФО в кредиті? Можна звернутися в банк – в разі, якщо у вас гарна кредитна історія, якщо ви можете надати банку докази вашої фінансової спроможності, платоспроможності.

Можна звернутися в ломбард. Серед плюсів цього варіанту варто відзначити невисокі відсотки і оперативність оформлення кредиту.

Але необхідно залишити заставу – дорогоцінні прикраси, транспортний засіб або нерухомість (в залежності від ломбарду, суми позики).

Цілком можуть виручити приватні кредитори. Але вони зазвичай пропонують гроші під високі відсотки, причому дуже вимогливо ставляться до перевірки позичальника.

Не підходить жоден з перерахованих вище варіантів? Варто почекати деякий час і подати повторну заявку (на сайтах кредитних організацій звичайно домовляються, скільки потрібно почекати, щоб мати можливість подати заявку знову). А можна не чекати, а просто вибрати іншу МФО, яка відповідає даним критеріям і готова видати кредит без дзвінків.

Швидкість подачі заявки

Мікрофінансові компанії – це оптимальний варіант, якщо гроші потрібні терміново. На жаль, далеко не все в нашому житті відбувається за запланованим сценарієм. Пральна машинка не питає, коли їй зламатися. Проблеми зі здоров’ям також зазвичай звалюються, як сніг на голову – несподівано і нещадно. Та й з роботи звільняють не завжди за власним бажанням.

Можна придумати ще тисячі ситуацій, коли гроші потрібні терміново – точніше, ці ситуації із завидною завзятістю придумує сама життя. Але на мільйони приводів знаходиться одне відмінне рішення – миттєві позики онлайн в мікрофінансових компаніях.

Всього кілька хвилин вам знадобиться на те, щоб отримати на свою банківську картку потрібну суму грошей, і можете тут же відправлятися в магазин за новою пральною машинкою, в лікарню здавати аналізи або починати власний бізнес.

Радує і те, що подати онлайн заявку ви можете в будь-який час: МФО, на відміну від багатьох банків, працюють без вихідних і свят, і навіть вночі ви можете зайти на сайт організації і відправити заявку.

Якщо не дзвонили, можна не повертати?

І останнє, про що варто сказати окремо. Пам’ятайте про те, що стаючи позичальником МФО, ви отримуєте не тільки права, а й зобов’язання. Мікрофінансова організація надає в ваше розпорядження певну суму на обумовлений термін – по закінченні цього терміну ви повинні повернути гроші з відсотками (при оформленні заявки ви відразу знаєте, яку суму вам потрібно буде повернути після закінчення часу).

Що буде, якщо затримати повернення кредиту? У багатьох МФО є опція продовження кредиту. Немає можливості закрити займ в призначений час повністю? Сплатіть відсотки і користуйтесь грошима далі.

Не можна ігнорувати необхідність повернення грошей. Пам’ятайте, з кожним додатковим днем ​​прострочення, до основного боргу додаються відсотки, штрафи і пені. Повернути борг вам все одно доведеться (МФО можуть звернутися до суду), але чим довше ви тягнете, тим більшу суму до повернення вам нарахують.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua