Кредит без підтвердження особи

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити без підтвердження особи на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Підтвердження особистості або верифікація – обов’язкова процедура отримання позик в більшості фінансових організацій. Завдяки їй кредитор може упевнитися, що гроші отримує саме громадянин, а не третя особа. Це мінімізує ризики і значно скорочує вірогідність шахрайства. Процедура обов’язкова за внутрішніми правилами безпеки кредиторів і за законом. Однак проводитися вона може різними способами.

У поданні громадян, які не збираються здійснювати ніяких шахрайських дій, кредит без підтвердження особи – це фінансовий продукт, що не вимагає верифікації по телефону, за допомогою особистого візиту в офіс компанії або відправки фотографій з документами. Багато хто соромиться цього або просто не має можливості пройти процедуру – наприклад, через відсутність гарної камери для створення якісних знімків.

Однак реально взяти позику без підтвердження особи в традиційному розумінні процедури – без дзвінків, відвідування офісу компанії, без верифікації по відеозв’язку і фотографій. Мікрофінансові організації можуть упевнитися в тому, що мікрокредит берете саме ви, просто за рахунок порівняння даних. Наприклад, запросити відомості про другому документу, попросити ввести номер ідентифікаційного коду, прив’язати оформлену на вас банківську картку – варіантів маса. Терпіти незручності, пов’язані з дзвінками з МФО, в цьому випадку не доведеться.

Зміст:

 1. Де взяти позику без підтвердження особи
 2. Хто може отримати позику без підтвердження особи
 3. Способи переказу грошей і процентні ставки

Де взяти позику без підтвердження особи

Рекомендуємо звернутися в мікрофінансову організацію. Компанії спеціалізуються на видачі термінових позик до зарплати, видають гроші за паспортом і відрізняються найбільшою лояльністю до клієнта. Але є ризики: в цьому сегменті працює безліч фіктивних організацій, що надають платні послуги, але не видають позики. Більш того, в пошуку вигідних умов ви ризикуєте наштовхнутися на шахраїв.

Саме тому ми зібрали в цьому розділі всі ліцензовані МФО, готові надати кредит без підтвердження особи з тривалою верифікацією. Це надійні компанії, які працюють в повній відповідності з чинним законодавством України. Не потрібно годинами шукати компанію з вигідними умовами – всі актуальні дані про пропозиції провідних мікрофінансових організацій представлені на одному сайті.

Як вибрати кращу пропозицію:

 • оцініть умови МФО;
 • порівняйте процентні ставки;
 • перейдіть на сайт компанії за безпечним посиланням;
 • при необхідності уточніть ваші моменти у служби підтримки;
 • перейдіть в меню оформлення позики і дотримуйтесь покрокової інструкції.

Увага! Щоб збільшити шанси на схвалення до абсолютного максимуму, відправте кілька заявок в різні мікрофінансові організації. Ви будете у виграші в будь-якому випадку: якщо одна-дві компанії відмовлять у наданні кредиту, то МФО напевно ухвалять позитивне рішення. Якщо ж позику схвалять всі компанії відразу, то ви зможете порівняти індивідуальні умови і вибрати кращі. А значить, отримати мікрокредит на найвигідніших умовах.

Як правильно вибрати кредитора і чому краще не звертатися до посередників

Будьте уважні в процесі вибору: довіряйте персональні дані тільки надійним компаніям. Завжди перевіряйте потенційного кредитора на відповідність основним вимогам безпеки. Ось ключові маркери, які дозволять відрізнити пропозиції надійних МФО від шахраїв і посередників:

 1. Якісний сайт – всі розділи меню працюють, підключено шифрування даних.
 2. Правова інформація – компанія надає інформацію про реєстрацію та відкриває відповідні документи, публікуючи їх на сайті.
 3. Дійсні дані – вивчіть документи і перевірте, чи дійсно ця компанія існує і офіційно зареєстрована.
 4. Відсутність відмови від відповідальності – в нижній частині сторінок сайту не можна подавати інформацію про те, що компанія не надає фінансові послуги, а лише надає допомогу в виборі кредитора.
 5. Позитивні відгуки – клієнти компаній не залишають негативних відгуків, в яких говорять про неможливість отримання позики.

Зверніть увагу: ви можете заощадити час на проходження кожного з цих етапів. Для цього скористайтеся пропозиціями компаній, які розміщені на нашому сайті. Ми перевіряємо їх за вас, регулярно уточнюємо актуальні дані і отримуємо зворотний зв’язок від користувачів. Переходячи за посиланням, ви можете бути впевнені, що довіряєте паспортні дані та банківські реквізити надійному кредитору – в цьому випадку вони ніколи не потраплять в руки до зловмисників і не будуть розголошені третім особам.

Хто може отримати позику без підтвердження особи

Будь-який громадянин України, який досяг повноліття і має вихід в Інтернет з комп’ютера або мобільного пристрою. При цьому обов’язкова наявність чинного паспорта та ідентифікаційного коду. Мікрофінансові організації формують індивідуальні умови до позичальників, однак більшість з них зводяться до 5 критеріїв:

 • вік від 18 років;
 • постійне джерело доходу (не обов’язково офіційна зарплата);
 • наявність іменної банківської картки (навіть якщо гроші будуть відправлені іншим способом);
 • постійна реєстрація на території України;
 • діючий мобільний телефон.

Зіпсована кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування, довідок про доходи і людей, готових виступити поручителями, не є підставою для відмови у видачі позики. Алгоритм гранично простий: ви заповнюєте анкету на сайті кредитора, вказуєте паспортні дані та відомості про доходи, система розглядає повідомлення і приймає рішення автоматично. Зазвичай це не може тривати довше 5-10 хвилин, а схвалення за статистикою отримують 9 з 10 клієнтів МФО.

Способи переказу грошей і процентні ставки

Мікрофінансові організації видають позики на індивідуальних умовах. Пропозиції розрізняються не тільки в залежності від компанії, але і варіюються відповідно до лояльності клієнта. Чим більше позик ви берете і чим частіше повертаєте їх без прострочень, тим більше грошей вам буде готова видати компанія і тим нижчий відсоток вона запропонує.

Однак вигідні умови діють не тільки для постійних клієнтів МФО – новим позичальникам компанії і зовсім готові видати безвідсоткові позики без підтвердження особи. Досить погасити заборгованість вчасно, і за користування грошима не доведеться переплачувати ні гривні. Відразу кілька організацій з нашого каталогу видають мікрокредити під 0% – зверніть на них увагу при виборі.

В інших випадках процентні ставки розрізняються, в середньому складають 1% в день. З урахуванням нетривалого періоду користування кредитними коштами, а також відсутність страховок і додаткових послуг, переплата виходить невеликою. Якщо ви берете 1000 гривень на 10 днів під 1% в день, то на момент погашення боргу переплатите тільки 100 гривень. Ви можете користуватися послугами МФО і ще більш економно – багато компаній регулярно проводять акції і пропонують клієнтам взяти участь в програмах лояльності.

Чи законне отримання кредиту без підтвердження особи

Закон зобов’язує кредиторів переконуватися в тому, що вони видають позику саме тій людині, чиї паспортні дані були вказані в анкеті. Але підтверджувати особистість візитом і навіть дзвінком необов’язково. Кредитор може переконатися в тому, що ви – це ви, попросивши вас прив’язати до особистого кабінету іменну банківську картку або повідомити додаткові відомості про себе.

Що робити при неможливості погашення позики в строк

Більшість МФО надають послугу продовження терміну дії договору: ви можете оплатити нараховані відсотки і перенести день повернення основного боргу на більш пізній час. Це дозволить уникнути штрафів і зберегти відмінну кредитну історію. Якщо у вас немає коштів для оформлення пролонгації – зв’яжіться з представниками компанії і поясніть ситуацію. Вам можуть запропонувати індивідуальні графіки виплат і реструктуризацію боргу.

У будь-якому випадку, побоюватися колекторів не варто – служби стягнення офіційно зареєстрованих МФО обмежені в своїх можливостях. Згідно із законом вони можуть лише нагадувати вам про наявність заборгованості та пропонувати шляхи вирішення проблеми. Інші дії щодо вас можуть бути виконані тільки за рішенням суду. У більшості випадків до нього не доходить, так як кредитори і позичальники знаходять взаємовигідні шляхи вирішення проблеми.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua