Кредит без штрафа

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити без штрафа. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Оформити мікропозику або кредит без штрафу – значить убезпечити себе від можливих ризиків, якщо раптом виникне прострочення. Однак на практиці всі мікрофінансові організації встановлюють певні штрафні санкції для недобросовісних платників. Так компанії-кредитори компенсують власні фінансові втрати. Українське законодавство не забороняє вводити неустойки у вигляді штрафів і пені за прострочені платежі.

Тому при виборі підходящої мікрофінансової організації для оформлення позики без пені потрібно уважно читати договір перед його підписанням. У документі обов’язково фіксується:

 • порядок нарахування неустойки;
 • розмір штрафних санкцій;
 • випадки, коли пені і штрафи будуть нараховані.

Також обов’язково зверніть увагу на надійність МФО. Буде плюсом, якщо компанія вже не перший рік на ринку і має позитивну репутацію. У договорі позики не повинно бути ніяких розмитих фраз, нестикувань і різночитань. Вся документація розміщується на сайті мікрокредитної компанії у відкритому доступі.

Зміст:

 1. Які пред’являються вимоги до позичальників
 2. Як регулюється онлайн-кредитування в Україні
 3. Основні умови: сума, термін і відсоткові ставки
 4. Чому заявку можуть не прийняти
 5. Яким способом можна отримати мікропозику
 6. Що буде, якщо не сплатити борг вчасно
 7. Як продовжити мікрокредит

Які пред’являються вимоги до позичальників

Оформити кредит без пені краще в перевіреної організації, але потрібно розуміти, що є ймовірність відмови з яких-небудь причин. Багато хто не розуміє, чому так відбувається, але тут все індивідуально. Зазвичай відмовляють, коли клієнт не підходить за вимогами. Більшість МФО оцінюють потенційних позичальників за такими параметрами:

 • платоспроможність (відомості про роботодавця і дохід);
 • кредитний рейтинг і кредитна історія;
 • поточне кредитне навантаження.

Але це, скоріше, другорядні характеристики. Обов’язкові: вік (понад 18 років), наявність українського громадянства і постійної реєстрації, відсутність судимостей, дієздатність.

Як регулюється онлайн-кредитування в Україні

Кредитна галузь, включаючи мікропозики в інтернеті, контролюється державою в особі НБУ (Національного банку України). Такий стан Нацбанку було встановлено тільки в 2019 році, коли був прийнятий Закон України (ЗУ) № 79-IX, а з січня 2020 року він вже вступив в силу.

ЗУ № 4241 «Про захист боржників при врегулюванні простроченої заборгованості» – додатковий нормативно-правовий документ, який регламентує діяльність колекторів і мікрофінансових організацій. Певні моменти роботи компаній, що видають позики без штрафів онлайн, потрапляють під статті українського закону «Про споживче кредитування». При взаємодії сторін (кредитор / позичальник) можна також спиратися і на загальні законодавчі акти, наприклад, статті ЦКУ.

Основні умови: сума, термін і відсоткові ставки

Більшість МФО працюють цілодобово, оскільки видають мікрокредити дистанційно, а основні процеси автоматизовані. Вам не потрібно відвідувати відділення компанії-кредитора, достатньо оформити онлайн-заявку, підписати електронний договір позики і отримати кошти на банківську картку. Стандартні умови кредитування:

 • сума – від 100 до 20 000 гривень;
 • термін – від одного дня до 30 діб;
 • процентна ставка – від 0,5% до 1% на добу.

Багато МФО для нових клієнтів пропонують спеціальні умови, наприклад, знижену ставку аж до нульової. Це робиться для залучення нових клієнтів. Постійним позичальникам теж надають можливість отримати більш вигідні умови, якщо приєднатися до програми лояльності, яка дозволяє накопичувати бонуси, отримувати знижки, брати участь в конкурсах, розіграшах та т. д.

Крім швидких мікропозик, деякі компанії видають довгострокові. Річна ставка по ним зазвичай нижче, кредитних ліміт – вище, а термін досягає одного року. Погашення таких позик здійснюється рівними (ануїтетними) платежами, рівномірно розподіленими по всьому періоду користування коштами.

Чому заявку можуть не прийняти

Існують різні причини відмови в запиті на мікрокредит. Зазвичай це відбувається при невідповідності позичальника основним вимогам МФО, які були описані в статті вище. Наприклад, не підійшов вік, ні офіційного працевлаштування або занадто низький скоринговий бал. Відсів відбувається автоматично, оскільки в більшості випадків рішення приймається спеціальною скоринг-програмою.

Також причиною може бути банальна неуважність. Якщо ви допустите помилку в заповненні персональної анкети, надасте недостовірні дані або пропустите якийсь із пунктів, вам можуть відмовити. Тому завжди уважно перевіряйте всі поля. Іноді при виявленні нестикування або будь-якої неточності заявка переходить зі статусу автоматичної в ручну модерацію. Вона займає більше часу, оскільки співробітник МФО особисто перевіряє інформацію. В цьому випадку вам можуть зателефонувати, щоб звірити дані або запросити додаткові відомості.

Як розрахувати відсотки: приклад

Важливий параметр при виборі мікропозики без штрафів – розмір переплати, який в першу чергу залежить від відсотків, встановлених в договорі. Базова ставка в Україні – 1% на добу. Це набагато вище, ніж в банках, але завдяки нетривалому терміну переплата буде відносно невисокою. Головне, не пропускати платежі і постаратися оформити позику на максимально короткий термін.

Для наочності розрахуємо розмір переплати. Припустимо, що ви оформили онлайн-кредит на суму 1000 гривень терміном 3 дні. Щоденна ставка буде один відсоток. Формула проста: від загальної суми обчислюємо відсоток, який накопичується за добу, потім це значення множимо на кількість днів і додаємо основний борг. Виходить таке обчислення: 1000 грн x 1% x 3 + 1000 грн = 1030 грн. Переплата складе всього 30 гривень.

Яким способом можна отримати мікропозику

Онлайн-позики видаються дистанційно. Зазвичай на банківську картку будь-якого українського банку. Відразу після схвалення заявки і підписання електронного договору позикові кошти надходять на рахунок клієнта. Крім банківської картки, деякі МФО дозволяють отримувати позики іншими методами:

 • банківським переказом на рахунок без карти;
 • грошовим переказом через системи, на зразок Western Union;
 • готівкою в офісі мікрофінансової організації через касу;
 • на електронні гаманці;
 • на баланс мобільного телефону.

Незалежно від обраного способу отримання грошей в борг повернути їх можна будь-яким доступним способом. Найпростіше це зробити онлайн через офіційний сайт МФО. Якщо у компанії є фізичне представництво, то можна погасити заборгованість через касу в офісі.

Часто в якості альтернативи надається можливість сплатити мікропозику через термінали самообслуговування, переказ за реквізитами в онлайн-банкінгу або у партнерів. З цими способами потрібно бути акуратніше, оскільки можливі додаткові комісії. Перед використанням одного з цих методів обов’язково перевірте, чи є збори за операцію і який у них розмір.

Що буде, якщо не сплатити борг вчасно

Як вже говорилося на початку статті, МФО, що видають позики без штрафів не існує. Вірніше навіть не так, є компанії, які не вводять пені або штрафи одночасно, але використовують щось одне з цього. Тут все залежить від обраної компанії, тому уважно читайте договір. Якщо щось незрозуміло, то потрібно відразу уточнювати це у представника мікрофінансової організації.

При несвоєчасному погашенні боргу вам буде нарахована неустойка відповідно до положень і умови, прописаними в угоді між сторонами. Однак порядок її нарахування та розмір не можуть суперечити чинному українському законодавству.

Якщо ви не платите гроші протягом тривалого часу, то мікрофінансова організація має право використовувати будь-які законні методи для повернення боргу. Вони можуть:

 • дзвонити і писати боржникові і його родичам на контактні номери;
 • відправляти листи на електронну пошту;
 • зв’язуватися з неплатником по відеозв’язку;
 • особисто приходити на роботу або додому.

Однак порядок взаємодії та кількість контактів строго регламентовані українським законодавством. До того ж ніхто не має права погрожувати вам і вашим родичам, а також заборонено чинити психологічний тиск, заподіювати фізичну або майнову шкоду.

МФО також може продати борг колекторському агентству за договором сесії (передачі права вимоги). Але повноваження колекторів ідентичні представникам МФО, тому вони теж можуть діяти виключно в рамках закону. Якщо хтось порушує ваші права, то ви можете направити офіційну претензію (скаргу) в НБУ через офіційний сайт організації.

Якщо ситуація серйозна, то краще подати заяву в поліцію. В якості доказової бази використовують аудіо- та відеозаписи розмов та особистих зустрічей, деталізацію дзвінків, листування в СМС і месенджерах. Порушник буде притягнутий до відповідальності дисциплінарного або кримінального характеру в залежності від тяжкості правопорушення.

Як продовжити мікрокредит

При неможливості своєчасного погашення заборгованості, щоб не допустити нарахування пені та штрафу, рекомендується скористатися пролонгацією. Багато МФО надають цю послугу в якості платної опції. Але потрібно заздалегідь уточнити, є продовження чи ні.

Наш сервіс допоможе вам вибрати оптимальну МФО з найнижчим розміром неустойки, можливістю продовження позики. У нашій добірці представлені тільки перевірені компанії з позитивною репутацією і вигідними умовами мікрокредитування.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua