Експрес кредит

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають експрес кредити на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Як би ретельно ми не планували сімейний бюджет, непередбачені витрати рано чи пізно виникають в житті будь-якої людини. Необхідність термінового лікування, поломка дорогої побутової техніки, путівка на відпочинок, нестача невеликої суми до зарплати – приводів для отримання термінової позики може бути безліч.

Мікрофінансові організації створені як раз для таких випадків. Розвиток онлайн-сервісів зробив послугу отримання позик на абсолютно новий рівень. МФО мають багато переваг у порівнянні з банківськими установами:

 • мінімальний пакет документів – можливість отримання грошей без довідки про доходи;
 • відсутність необхідності відвідувати офіс організації – отримати гроші можна прямо на картку будь-якого банку;
 • взяти позику можна цілодобово і без вихідних, що особливо актуально в непередбачених ситуаціях;
 • висока ймовірність схвалення заявки;
 • велика кількість доступних способів погашення заборгованості;
 • відсутність необхідності розповідати, на які цілі будуть витрачені гроші.

Оформити заявку на отримання експрес-кредиту можна на сайті організації. Такі сервіси обладнані вбудованими механізмами захисту особистих даних користувачів, тому можна не турбуватися про збереження конфіденційної інформації. Інформація передається по захищеному SSL-з’єднанню відповідно до стандартів безпеки. Також є можливість підписатися на розсилку новин, щоб отримувати на електронну пошту персональні пропозиції та інформацію про діючі акції компанії.

Зміст:

 1. Які вимоги пред’являються до позичальників
 2. Сума, термін, процентні ставки, швидкість оформлення
 3. Як порахувати відсотки по кредиту
 4. Як отримати гроші
 5. Способи оплати позики
 6. Для чого потрібна пролонгація
 7. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Які вимоги пред’являються до позичальників

Для отримання позики повинні бути дотримані мінімальні вимоги:

 • вік від 18 років – основна вимога;
 • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон для підтвердження по СМС і зв’язку зі співробітниками банку;
 • електронна пошта для отримання розсилки новин;
 • пластикова картка будь-якого банку, на яку буде переведена позика.

При отриманні в борг невеликих сум виконання цих вимог з великою часткою ймовірності забезпечить схвалення заявки. У деяких організаціях є обов’язкове для заповнення поле – контакти близьких родичів або друзів, але зазвичай менеджер не перевіряє зазначені номери. Отримати онлайн-кредит можна, перебуваючи в будь-якому місті, для цього буде потрібно лише наявність Інтернету і невелика кількість вільного часу для заповнення даних. Оформлення позики відбувається цілодобово, служба техпідтримки також функціонує в режимі 24/7.

Сума, термін, процентні ставки, швидкість оформлення

Мікропозику може отримати не тільки офіційно працююча людина. Величезна перевага таких кредитів полягає в тому, що вони видаються тим категоріям населення, з якими неохоче працюють традиційні банки: студенти ВНЗ, пенсіонери, працевлаштовані неофіційно люди, молоді мами в декретній відпустці, безробітні. Навіть погана кредитна історія не стане перешкодою для отримання грошей.

Термінова позика на картку в більшості випадків видається на термін до 30 днів. Але якщо сума перевищує 20 000 гривень, термін може бути збільшений до 45-60 днів. Для нових клієнтів перший раз видається невелика сума – до 5000 гривень з щоденною ставкою від 0 до 0,1%, але для повторних позик ставка варіюється від 1 до 2%. Деякі організації мають програму лояльності, яка гарантує зростання можливої ​​суми позики для сумлінних клієнтів, які вчасно погашають обов’язкові платежі.

Після заповнення форми на сайті мікрокредітної організації та прикріплення необхідних документів відкриється кредитний калькулятор, в якому потрібно вказати необхідну суму і бажаний термін. Натиснувши кнопку підтвердження, можна детально ознайомитися з розрахунком обов’язкових платежів і сумою переплати. Після підтвердження термін обробки заявки складає від 15 хвилин до півгодини. У разі позитивного рішення на електронну пошту приходить повідомлення з деталями угоди, а на банківську картку зараховуються гроші. Їх можна зняти в найближчому банкоматі, купити товар в Інтернет-магазині або оплатити певні послуги.

Як порахувати відсотки по кредиту

Перед оформленням мікропозики потрібно уважно розрахувати вартість такого задоволення. Іноді при неуважному читанні договору виявляється, що реальна переплата буде набагато вище, ніж ви розраховували. В цьому випадку є сенс зменшити суму або скоротити термін.

Якщо позика має бути погашена одноразово, тоді відсоток розраховується на весь борг одразу. При розбитті на кілька платежів відсотки нараховуються спочатку на всю суму, а потім на її залишок. Для розрахунку можна скористатися онлайн-калькулятором на сайті організації або провести розрахунок вручну. Для цього процентну ставку потрібно помножити на кількість днів у році і розділити на кількість днів користування. Отримане значення і буде тими відсотками, які необхідно сплатити окрім основної позики.

Як отримати гроші

На фінансовому ринку України представлено досить велика кількість компаній, що надають послуги мікропозик. У зв’язку з високою конкуренцією кожна організація прагне виділитися на тлі інших і пропонує повний сервіс для своїх клієнтів. Тому отримати гроші можна будь-яким зручним способом – онлайн на банківську картку, готівкою в офісі компанії або прямо додому кур’єром.

Способи оплати позики

Як і отримання грошей, повернення боргу можливо декількома способами:

 • На офіційному сайті кредитора. В особистому кабінеті присутній розділ, де можна оплатити борг онлайн за допомогою банківської картки.
 • Через будь-який платіжний термінал.
 • З мобільного телефону – досить поповнити баланс на потрібну суму і перевести гроші на рахунок кредитора.
 • В офісі організації готівкою.

Яка відповідальність передбачена за непогашений борг

Умови договору є обов’язковими до виконання як для кредитора, так і для позичальника. Навіть при простроченні на кілька годин, що часто трапляється при зарахуванні платежу через термінал, застосовуються штрафні санкції.

Першою неприємністю, з якою ви зіткнетеся при відсутності оплати, буде збільшення відсоткової ставки, що нараховується кожен день. Якщо цей захід не матиме дії, почнуться дзвінки родичам і колегам. У деяких випадках мікрофінансові організації продають борги колекторським компаніям, а їх методи загальновідомі: регулярні дзвінки в невідповідний час, потік СМС-повідомлень з попередженнями, погрози. У найскладніших випадках на боржника можуть подати в суд і описати майно. Крім того, інцидент здатний зіпсувати кредитну історію.

Для чого потрібна пролонгація

Пролонгація – оплата відсотків за користування грошима з метою продовження терміну дії договору. Ця послуга підходить тим, у кого до призначеної дати не виявилося цілої суми для оплати. Таким чином можна продовжити користування позикою ще на якийсь час, зазвичай – на 1 тиждень.

Головна перевага пролонгації полягає в тому, що вона дозволяє уникнути прострочення і застосування штрафних санкцій. Мікрофінансові організації ведуть свою кредитну історію, тому, якщо ви плануєте і далі користуватися послугами компанії, краще скористатися продовженням. Пролонгація доступна не в кожної МФО, інформацію про це можна знайти на офіційному сайті або в договорі.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua