Кредит на картку без перевірок

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити на картку без перевірок онлайн на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Ситуації, коли гроші потрібні терміново, виникають досить часто, причому позичати кошти у близьких і друзів – не завжди вдалий варіант. В цьому випадку краще всього оформити позику на картку без перевірок: цей вид кредитування користується величезною популярністю у населення завдяки безлічі переваг. Серед головних плюсів – можливість отримати гроші за мінімум часу, відсутність необхідності збирати безліч паперів, шукати поручителів і неодноразово приїжджати в офіс. Багато мікрофінансових компаній готові надати позику онлайн на картку без перевірок: це рішення дозволяє не турбуватися про кредитну історію, знімає необхідність підтверджувати офіційне працевлаштування і має ряд інших переваг.

Зміст:

 1. Хто може отримати кредит без перевірок на картку
 2. Особливості позик без перевірок
 3. Чим приваблива відсутність перевірок
 4. Мікрофінансова організація відмовила
 5. Наслідки за непогашені борги
 6. Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

Хто може отримати кредит без перевірок на картку

Кредит на картку без перевірки кредитної історії є особливою формою кредитування, яка дозволяє отримати грошові кошти з мінімальними вимогами. Як правило, така можливість існує тільки у клієнтів мікрофінансових організацій: звернення в будь-який банк тягне за собою безліч перевірочних заходів та ретельне вивчення кредитної історії позичальника. В результаті, якщо у позичальника були труднощі з виконанням кредитних зобов’язань або ж якщо він не зможе підтвердити офіційний дохід, а також виконати інші умови, у видачі грошей буде відмовлено. Тобто кредит без перевірок в Україні, який оформляється в мікрофінансової компанії – оптимальне рішення для багатьох громадян.

Процедура оформлення позики може відрізнятися в залежності від обраної компанії, проте в більшості випадків (якщо все відбувається в режимі онлайн) практично ідентична: потрібно подати заявку, дочекатися рішення і отримати гроші на свою картку.

У деяких МФО в разі позитивного рішення клієнтам потрібно відвідати офіс для підписання договору. Вимоги, які пред’являються до тих, хто хоче отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією, стандартні:

 • громадянство України;
 • досягнення повнолітнього віку (іноді – вік не менше 21 року);
 • наявність прописки;
 • можливість надати дані другого документа (напр., посвідчення водія);
 • наявність банківської картки.

Також при оформленні заявки часто потрібно вказувати, чи має позичальник місце роботи і постійний дохід. Але, звичайно, якщо ви вибираєте займ без перевірок, зазначена інформація перевірятися не буде. В результаті, отримати кошти можуть різні категорії позичальників, включаючи тих, хто працює неофіційно, має невеликий прибуток або погану історію.

Особливості позик без перевірок

Позики без перевірок мають певні особливості, завдяки яким цей вид мікрокредитування і є найбільш прийнятним варіантом для більшості українських позичальників. Зокрема, основною рисою таких мікрокредитів є висока швидкість оформлення: так, деякі компанії надають кредит практично моментально. У порівнянні зі звичайними банківськими кредитними продуктами, звернення в МФО не займає багато часу і частіше за все не передбачає відвідування офісу.

Відповідно, вам не потрібно спочатку збирати безліч документів, подавати їх у відділенні банку, чекати рішення протягом декількох днів, приїжджати на підписання договору і потім отримувати гроші. З мікрокредитуванням онлайн все, що потрібно від громадянина – це подати заявку, вказавши в ній потрібну інформацію.

При цьому особливістю такої форми кредитування вважаються більш високі процентні ставки.

Так, якщо в банку встановлюються річні відсоткові ставки, то в МФО – відсотки нараховуються за кожен день. Але, безумовно, плюсів у мікрокредитів набагато більше (а якщо кошти потрібні терміново – то це єдиний варіант, так як в банківській установі отримати гроші онлайн з поганою кредитною історією не представляється можливим). Також специфікою даних мікрокредитів виступає нетривалий термін кредитування: оформити позику на кілька років не можна. Крім того, суми позик не дуже великі.

Чим приваблива відсутність перевірок

Отже, відсутність перевірочних заходів та висока швидкість оформлення – основні переваги цього варіанту онлайн-кредитування. Як показує практика, якщо МФО видає мікропозики за результатами перевірочних заходів, шанси на отримання грошей значно знижуються: завжди є ймовірність, що організація знайде будь-які невідповідності або помилки. Інші форми кредитування недоступні для тих, хто має погану кредитну історію, (якщо у вас є борги перед банком або ви не дотримувалися графіку виплат, за результатами розгляду приймається негативне рішення). Поряд з цим займ на картку без перевірок в Україні має і низку інших переваг:

 • надання мінімального пакету документів (щоб подати заявку, вам потрібно мати дані з паспорта і другого документа);
 • відсутність необхідності відвідувати офіс (при подачі онлайн ви не витрачаєте час на дорогу і не підлаштовується під призначене співробітником компанії час);
 • можливість подати заявку, перебуваючи в будь-якому місці (все, що потрібно – це комп’ютер або смартфон, який має вихід в інтернет);
 • лояльні вимоги до позичальників (як ми вже говорили, все що потрібно – досягнення мінімального віку, наявність громадянства і прописки);
 • високий рівень сервісу (процес подачі заявки відрізняється зручністю, кошти перераховуються швидко, подати заявку можна в будь-який час і т.д.).

Мікрофінансова організація відмовила

При зверненні в МФО ймовірність відмови досить низька, проте іноді негативні рішення все ж приймаються.

Причини можуть бути різні: іноді це відбувається в результаті технічного збою, надання недостовірної інформації або попадання клієнта в списки ненадійних позичальників (якщо раніше ви вже брали мікропозики і порушили умови).

В якості альтернативи можуть виступати як банки і ломбарди, так і приватні кредитори.

Про складнощі оформлення банківської позики знає практично кожна людина. Так, не вийде взяти банківський займ за відсутності реєстрації або офіційного працевлаштування (надається довідка з роботи). Також банк може відмовити через низький дохід або закредитованість (тобто оформлені кредити в інших установах, навіть якщо ви виплачуєте їх без порушень). І, звичайно, не варто розраховувати на позитивний результат із зіпсованою історією (причому в будь-якій організації).

Ще один варіант – ломбарди. Для отримання грошей в ломбарді потрібно мати майно (його доведеться закласти). Але, в разі прострочення, високий ризик втратити застави. Отримання коштів у приватних кредиторів також не позбавлене недоліків, тому що в цій сфері чимало шахраїв, а відсотки дуже високі. Найприйнятнішим варіантом все ж виступає звернення до МФО, і якщо ви отримали відмову в будь-якої організації, можна спробувати звернутися в іншу.

Наслідки за непогашені борги

Незважаючи на лояльні правила надання мікропозик, обов’язковою умовою виступає їх повернення в зазначений термін. При утворенні заборгованості наслідки для боржника можуть бути не найсприятливішими. На першому етапі представники компаній намагаються повернути борг самостійно, причому за кожний день прострочення нараховується штраф (розмір штрафу може перевищити сам борг). Якщо ж боржник не робить кроків до погашення заборгованості, найчастіше відбувається його передача в колекторські агентства і в суд (в такій ситуації гроші стягують примусово).

Якщо можливості своєчасно вносити платежі у вас немає, рекомендується не ховатися від представників організації, а попросити реструктурувати борг (реструктуризація дозволяє змінити умови виплати мікропозик, тобто зменшити розмір платежу або отримати відстрочку).

Таким чином, послуга мікрофінансових компаній «Позика терміново без перевірок» нерідко виступає найбільш підходящим рішенням в тому випадку, коли існує потреба в грошах. Звернення в МФО дає можливість взяти кошти до заробітної плати, внести терміновий платіж за банківським кредитом, сплатити велику покупку і т.д. Завдяки особливим умовам надання мікропозик без перевірочних заходів не потрібно збирати безліч документів, а кошти можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua