Кредит без комісії

Сервіс Groshi24 стежить і актуалізує інформацію про кращі пропозиції МФО України. На сторінці зібрані компанії, які видають кредити без комісії на всій території країни. Для отримання кредиту необхідно вибрати найбільш вигідний варіант зі списку і перейти по кнопці «Оформити заявку». Для гарантованого отримання позики рекомендуємо подати відразу кілька заявок в різні мікрофінансові організації.

Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 14 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 7 000 грн
Ставка 2% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 2 - 14 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 5 - 30 днів
Перший кредит до 10 000 грн
Повторний до 50 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 30 днів
Перший кредит до 17 000 грн
Повторний до 20 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 30 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 25 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 1 - 15 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 10 - 20 днів
Перший кредит до 5 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 3 - 140 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 30 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-60 років
Отримання
Термін 7 - 20 днів
Перший кредит до 15 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 90 - 180 днів
Перший кредит до 40 000 грн
Повторний до 40 000 грн
Ставка 1.1% в день
Вік 18-65 років
Отримання
Термін 7 - 15 днів
Перший кредит до 7 000 грн
Повторний до 15 000 грн
Ставка 0.01% в день
Вік 18-70 років
Отримання
Термін 14 - 56 днів
Перший кредит до 3 000 грн
Повторний до 3 000 грн
Ставка 1.4% в день
Вік 20-65 років
Отримання

Коли гроші потрібні терміново, а взяти їх ніде, вирішити фінансові проблеми допоможуть МФО. Це організації, які надають онлайн-позики різним категоріям громадян – студентам, військовим, пенсіонерам, працівникам підприємств. Мікрокредитування відрізняється від банківського спрощеною процедурою оформлення і лояльною вимогою до клієнтів.

Онлайн-позики – фінансовий продукт від мікрофінансових компаній. Кредит без комісії видається 24/7, в будь-якому населеному пункті України, де є інтернет. Від позичальника потрібен паспорт, ІПН, банківська картка і кілька вільних хвилин. Їхати нікуди не потрібно, заявка оформляється дистанційно, гроші надходять на рахунок протягом декількох секунд після підписання договору.

Діяльність мікрофінансових компаній регулюється Нацбанком України. Він видає ліцензії на роботу і вносить всі організації до реєстру.

Зміст:

 1. Вимоги до позичальників
 2. Умови отримання позик
 3. Порядок отримання онлайн-позики
 4. Що буде якщо вчасно не повернути гроші
 5. Послуга продовження терміну договору

Вимоги до позичальників

Позика без комісії видається громадянам України, які досягли віку 18 років і мають постійну прописку. Обов’язкові документи – паспорт, ІПН. На ймовірність схвалення впливає кредитна історія і тип доходу. Якщо людина не працює офіційно, при цьому в КІ багато прострочень, їй з високою ймовірністю відмовлять.

В цілому компанії лояльно ставляться до клієнтів. Вони зацікавлені у співпраці. Головне – не допускати прострочень і своєчасно повертати борги.

Умови отримання позик

Процентна ставка встановлюється в договорі. Протягом пільгового періоду вона знаходиться на позначці від 0.01 до 0.1% в день. Далі додаються звичайні витрати, при яких мікрокредити видаються під 1, 2, 3 і більше відсотків.

Ставка в 0.01-0.1% в день діє для нових клієнтів, які раніше не укладали договір з компанією. Така пропозиція є у більшості МФО, але є і виключення. Так, ряд фірм видає всі кредити тільки за фіксованою ставкою – 2.5% в день.

Зверніть увагу: сума первинної позики, при якій діє мінімальна ставка, встановлюється компаніями самостійно і знаходиться в межах від 2 до 20 тисяч гривень.

Сума мікропозик рідко перевищує 30000 гривень, але деякі організації видають більше. Тут можна рефінансувати свої кредити на суму до 100 тисяч гривень за ставкою від 0.25% в день.

Термін мікропозик становить від 1 до 30 днів, але буває і більше.

Швидкість оформлення позики – від 10 до 30 хвилин в середньому. Враховується час на заповнення анкети та її перевірку. Швидкість зарахування залежить від обраного способу отримання: на картку – моментально, на банківський рахунок – до 5 робочих днів і т. д.

Приклад розрахунку відсотків по кредиту

Перед тим, як оформити мікропозику без комісії переконайтеся в тому, що зумієте повернути суму вчасно. Для цього ознайомтеся з прикладом розрахунку кредиту і відсотків по ньому.

Умови по позиці:

Сума – 700 гривень.
Термін – 10 днів.
Відсотки – 2% в день.

Розрахунок: 2% від 700 (гривень) це 14 (гривень). Оскільки термін дорівнює 10 днів, необхідно 14 помножити на 10. Вийде 140 гривень. Разом: на останній день користування позиковими коштами необхідно повернути 700 + 140 = 840 гривень.

Якщо не впевнені, що зможете повернути гроші вчасно, відмовтеся від подачі заявки або вибирайте компанії, які надають послугу продовження договору. Пам’ятайте, що за прострочення нараховуються штрафні санкції, а інформація передається в БКІ.

Порядок отримання онлайн-позики

Щоб отримати мікрокредит без комісії, необхідно подати онлайн-заявку на сайті МФО, дочекатися її розгляду, вибрати спосіб отримання коштів, підписати договір аналогом власноручного підпису і дочекатися перерахування грошей на рахунок.

Покрокова інструкція:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями в нашому каталозі, виберіть компанію, яка надає позики на вигідних вам умовах. Натисніть «Оформити заявку». Ви будете перенаправлені на офіційну сторінку МФО.
 2. Встановіть в фінансовому калькуляторі на головній сторінці суму і термін кредиту. Зверніть увагу, що сума до повернення розраховується автоматично. Натисніть «Отримати гроші».
 3. Зареєструйте особистий кабінет. Для цього вкажіть ім’я, прізвище та по батькові, номер телефону (на нього надійде код), а також встановіть пароль. Дайте згоду на обробку персональних даних та натисніть «Зареєструватися».
 4. Внесіть в анкету відсутню інформацію про себе, свого роботодавця, вкажіть дані паспорта та ІПН, ознайомтесь з правилами надання грошових коштів.
 5. Введіть реквізити вашої картки, натисніть «Підтвердити», дочекайтеся закінчення процедури прив’язки. У цей момент з рахунку спишеться 1 гривня і повернеться назад через кілька секунд.

Дочекайтеся розгляду заявки. Це займає від 5 до 30 хвилин. Відповідь прийде в особистий кабінет і на телефон. Якщо вона позитивна, – підпишіть договір СМС-кодом. Дочекайтеся, поки кредит без комісії зарахується. Скористайтеся грошима на свій розсуд.

Зверніть увагу: послідовність отримання мікропозики може незначно відрізнятися від зазначеної, так як в кожній компанії свої порядки. Але суть одна: подати заявку – отримати відповідь.

Способи отримання позики

Найпопулярніший спосіб отримання грошей в МФО – банківська картка. Його вибирають 95% позичальників. На другому місці – готівка, на третьому – розрахунковий рахунок в банку. Картка повинна бути іменною, з позитивним балансом, платіжних систем Visa, MasterCard.

Способи погашення позики

Оплатити кредит можна в особистому кабінеті в розділі «Поточна позика», а також наступними способами:

 • Через термінали Сіті 24. Виберіть розділ «Електронні гроші», знайдіть компанію, введіть номер договору і внесіть оплату.
 • Через термінали самообслуговування 2Click.
 • В системі інтернет-банкінгу.
 • У відділенні банку.
 • Готівкою в офісі.

Реквізити компанії є в договорі і на сайті. Перевірте їх перед оплатою.

Що буде якщо вчасно не повернути гроші

Порушення вимог кредитного договору призводить до небажаних фінансових наслідків і негативно впливає на кредитну історію. Мікрофінансова організація в обов’язковому порядку передає інформацію про факт прострочення в бюро кредитних історій.

На наступний день після закінчення терміну кредитування починає діяти неустойка в розмірі 2-2.7% від суми кредиту за кожен день прострочення (умови всюди індивідуальні). Промокод і знижки анулюються, сума заборгованості перераховується за стандартною відсотковою ставкою.

20 вересня 2020 року було прийнято закон, що обмежує суму штрафів за прострочення мікропозик. Максимальна сукупна сума за кредитами, що не перевищує розмір зарплати, не може більше ніж удвічі перевищувати розмір позики, отриманої позичальником.

Якщо клієнт відмовиться повертати гроші, до нього будуть застосовувати інші заходи стягнення – повістка до суду, передача боргу колекторському агентству. На початковому етапі боржника постараються надоумити – будуть регулярно дзвонити на мобільний і чинити психологічний вплив з метою спонукати до активних дій. Якщо це не спрацює, передадуть борг колекторам, методи роботи яких добре відомі.

Щоб уникнути проблем:

 1. Скористайтеся пролонгацією.
 2. Наперед подзвоніть в мікрофінансову організацію і повідомте, що не можете внести плановий платіж.

Менеджер запропонує варіанти вирішення проблеми, можливо, попросить оплатити тільки відсотки або частину боргу.

Послуга продовження терміну договору

Якщо підійшов термін оплати заборгованості, а грошей немає, можна скористатися послугою «Пролонгація». Вона активується в особистому кабінеті. Умови поточного договору залишаються незмінними.

Термін продовження позики – від 1 до 30 днів, залежить від того, на скільки днів був оформлений кредит. Пролонгація доступна клієнтам, які не допускали прострочень і платили за графіком, не використовуючи частково-дострокове погашення.

Інші умови можна подивитися в договорі, у кожної компанії свої особливості кредитування.

На перший погляд мікропозики без комісії здаються невигідними. Але вони надаються на короткі терміни, переплата за цей час незначна. Гроші найчастіше беруть до зарплати, знаючи, що точно повернуть вчасно і не заплатять штраф.

Мікропозики видаються цілодобово, без поручителів, застави та довідок, що підтверджують наявність доходу. Клієнтами МФО стають всі категорії громадян, – від студентів до пенсіонерів. Вибирайте компанію і подавайте заявку. Пам’ятайте, що ставка по первинним позикам мінімальна, ви практично нічого не втрачаєте.

Адреси МФО, ліцензії, правова інформація

МФО
Юридична інформація
CreditPlus

 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 426 від 28.02.2017

 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А

 • Телефон: 0 (800) 753-363

 • e-mail: info@creditplus.ua

Є-Грошi

 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 974 від 16.01.2018

 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10

 • Телефон: 0 800 300 330

 • e-mail: info@e-groshi.com

Moneyveo

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 888 від 21.03.2013

 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх

 • Телефон: 0 800 21 9393

 • e-mail: support@moneyveo.ua

Качай Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 368 від 15.03.2018

 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204

 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37

 • e-mail: info@kachay.com.ua

SOS credit

 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2015 від 20.08.2015

 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767

Швидко Гроші

 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 438 від 28.02.2017

 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

 • Телефон: 0 800 50 10 20

 • e-mail: info@sgroshi.com

Loany

 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1188 від 02.06.2016

 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129

 • e-mail: support@loansinfo.com.ua

Money4you

 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 803 від 07.05.2019

 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

 • Телефон: 0 800 330 024

 • e-mail: info@money4you.com.ua

Credit7

 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 529 від 04.04.2019

 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318

 • Телефон: 0 800 33 07 33

 • e-mail: info@credit7.ua

Zecredit

 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1759 від 03.10.2018

 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6

 • Телефон: 044 333 83 85

 • e-mail: info@zecredit.com.ua

CreditKasa

 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 2401 від 08.06.2017

 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

 • Телефон: (044) 333 52 22

 • e-mail: info@creditkasa.com.ua

SelfieCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 21/1066-пк від 30.04.2021

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1

 • Телефон: 044 333 43 56

 • e-mail: info@selfiecredit.com.ua

SlonCredit

 • Юридична особа: ТОВ «СЛОН КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 42350798

 • Розпорядження Нацкомфінпослуг: № 1762 від 03.10.2018

 • Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а

 • Телефон: 0 800 33 03 83

 • e-mail: info@sloncredit.com.ua